karta WPiP Administracja - 3.4 metody realizacji zajęć

To jest twoje pierwsze forum typu „Forum”

karta WPiP Administracja - 3.4 metody realizacji zajęć

Postautor: administrator » 09 maja 2013, 8:57

na dzień 09.05.13 metody realizacji zajęć sformułowane są następująco:

Formy zajęć/Metoda realizacji:

Wykład
Wykład informacyjno-problemowy: słowne przekazywanie określonych treści kształcenia w postaci wypowiedzi ciągłej, usystematyzowanej, zgodnej z zasadami logiki, z uwzględnieniem terminologii, aktów normatywnych i orzecznictwa właściwych dla omawianej gałęzi prawa. Prowadzący ilustruje omawiane zagadnienia odpowiednio dobranymi kazusami, które na wykładzie rozważa i przy współpracy studentów rozwiązuje. Wykład wsparty jest prezentacją.

Ćwiczenia
Ćwiczeniowa – praktyczna: student na podstawie wcześniej zdobytej wiedzy na zajęciach wykładowych kształci umiejętności analizy źródeł prawa, wykładni przepisów prawa oraz rozwiązuje kazusy (studium przypadku). Pracując w małych grupach wymienia doświadczenia i uczy się współpracy.

e-Learning (eL)
Tekst programowany - ciąg powiązanych ze sobą logicznie i merytorycznie dawek informacji na dany temat, który ma zostać przyswojony za pomocą komputera z dostępem do Internetu. Każda dawka informacji kończy się pytaniami sprawdzającymi i zadaniami do wykonania, na które uczący się formułuje odpowiedzi i otrzymuje informację zwrotną dotyczącą poprawności odpowiedzi i sugestię dotyczącą kolejnych kroków postępowania.

w razie uwag i propozycji zmian do tej części karty proszę o dyskusję w tym wątku
Dr Kamilla Kurczewska
administrator
Administrator
 
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2013, 8:06

Wróć do Pierwsze forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron